Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Help PLS!

    Van nekem egy negyedik évét taposó, de 4.6-on menő 3570k procim egy asrock z77 extreme 4 lapban 2*4 giga DDR3-as Kingston memóriával. Szülők gépe tönkrement, gondoltam odaadnám nekik ezt a belsőt, hdd-t és tápot meg vadászok hozzá az ő pata buszosuk helyett egy olcsót, és inkább magamnak veszek új, erősebb komponenseket, mint nekik gyengébbeket.

    Mire lenne érdemes ezt az alaplap-memóri-proci hármast lecserélni úgy, hogy a következő 4-5 évben megállja a helyét?
    A 980-as vga, a 2560*1440 monitor, 550-es evga táp, Ninja hűtő, ssd-k és hdd, egér, billzet maradna a régi.

    Az is járható, hogy most csak 1 db 8 gigás memóriamodul (most is elég a 8 giga, de feltételezem már ddr4-ben kellene gondolkodni) és majd később tenném mellé a párját.
    Két értékhatár van, amit a családi kasszával majd egyeztetni kell: max 120eFt illetve max 140eFt.
    Nem baj, ha az alaplap kisebb, mint atx...

    Játékgép (+mindenes). Milyen megoldást javasolnátok?
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák