Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    Sziasztok! :)

    Gép újítást tervezek (csak belsőleg). Nincsen nagyon nagy elvárásom, minden mostani játékot gond nélkül tudjak futtatni ~High beállításon (vagy fölötte) 60fps körül meg a videók renderelése ne legyen egy éjszaka.. Elég rég voltam ebben a témában benne, így szeretném a segítségketek kérni! :)
    1. Főleg játék, de filmnézés, netezés illetve videó renderelés / szerkesztés is előszokott fordulni. :)
    2. Van egy teljes konfigom (Gigabyte B75M-D2V, I3-3220, 500GB WD Caviar Blue winchester, Elixír 1x4 + 1x2gb 1600MHz CL10 ram, CM RS600W táp, Sapphire R7 260X 1GB GDDR5 OC). Tárhelynek meghagynám a winchestert, a videokártyát is tartogatnám egyenlőre, de platformot mindenképp váltani szeretnék pl. 1150 / 1151-re. (1151 csak akkor jöhet szóba, ha DDR3-as memó.k is mehetnek bele, DDR4-et nem szándékozok venni).
    3. Gépházam van, fogalmam sincsen milyen.. 2db 3 ventis videokártya belefért, amikor teszteltem haverom konfigját benne. Elég tágas, szellőzik is, 2db ventilátor is pörög benne, szóval gépház nem kell. Monitorom is van (FHD), egér, billentyű is van. Egyedül tápegység, alaplap, processzor, winchester és memória kellene, esetleg egy videokártya ajánlást elfogadnék! :R
    4. Nem tudom, mennyiért vennék be a gép belsőmet az új konfigért, így összesen olyan ~150.000-200.000 forint körül mondanám az összes kellő alkatrész árát.
    5. Már föntebb írtam, hogy FullHD monitorom van. Nem tervezek nagyobb felbontásra váltani, így ez fix! :)

Új hozzászólás Aktív témák