Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz stop #9316 üzenetére

    "úgy közlekedni, hogy a személy- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse, másokat közlekedésükben indokolatlanul ne akadályozzon, és ne zavarjon."

    Ebbe az is beletartozik, hogy ha valamilyen jármű 90 megengedetnél 70 -el megy, és a sok bírka béna ember felsorakozik mögötte úgy, hogy a követési távolságot semmibe veszik, de nem akarják megelőzni, csak mint a birkák tötymörögnek szorosan utánna. Aztán még nekik áll feljebb, ha egy auto előz, és be akar közéjük menni, de úgy kell könyörögni, hogy beengedjenek, mert úgy a hátuljában van az egyik a másiknak. Ez is ugyan olyan veszélyes dolog, mint a gyorshajtás. Az ilyen embereket is megkellene büntetni, mert indokolatlanul akadályoz egy másik autost a normális tovahaladásban. És a főutak ilyen konvojokkal vannak tele. Sok ember nem bírja idegekkel elviselni ez ilyen nemű bénaságot. Ebből vannak a bajok is, szóval itt mindkét oldalról vanak hunyók.
    Amúgy félreértés ne essék, én is elítélem az olyannemű gyorshajtást, hogy főuton 200... Az már tényleg elmebeteg dolog. De az 130 az bőven belefér, az még nem olyan őrült nagy sebesség.

    Don't Tread On Me

  • geree@bl

    aktív tag

    válasz stop #9316 üzenetére

    "3. § (1) Aki a közúti közlekedésben részt vesz, köteles
    c) úgy közlekedni, hogy a személy- és vagyonbiztonságot ne veszélyeztesse, másokat közlekedésükben indokolatlanul ne akadályozzon, és ne zavarjon."
    "

    Ha 50es tábla van akkor az sztem elég indoknak kéne lennie, hogy 50el menjen mindenki.....

    Ettől függetlenül, van hogy én is kicsit gyorsabban megyek, mert nem szeretnék feltartani senkit, van hogy én is sietek, és akkor nem szeretem, ha tötymörögnek előttem....

    ''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

Új hozzászólás Aktív témák