Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz L.T. #3491 üzenetére

    Megint egy diszkóbaleset..de ittasan mér kell tolni neki? :U ..mégha macával lettek volna megértema sürgősséget :D ..de így...
    Kettészakadt autó szerintem nem kommentelem....ocska xar...egy autó így nem szakadhat szét... :R

    Persze majd magyarázzátok el a enzo tulajnak mér szabályoz az autója 130nál, hosszított egyesbe :C ....ne röhögtesseetek már :DDD ...10ből 8 autógyár csődbe menne ezzel az elvvel...
    Kell a 200.

    Amugy ma 50km városi közlekedés full nyugi minden,én is, egyedül a vörösbegyes parkoló bukkant ki egy fószer 2 kocsisor közül....de hála égnek időben észrevette magát., pedig már rántottam balra :(
    wagonR+...vazzz 60as táblába 40nel..ilyennel mit kell cisnálni??..megmondom shotgun :K ...előttem haladő a3 már integetett neki..én is rávillantottam...ilyenkor sjanálóm hogy csak 102 ló van..nem 202.....vagy 302.....én a tábla sebbessége alatt haladókat is megbüntetném, ha nem indokolt az eset..szándékosna feltartjáka forgalmát idegesítik a rendes drivereket.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák