Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz dragonfx #2674 üzenetére

    De Te mentél a megengedett sebesség több mint kétszeresével vazz! Egyébként ha ABS nélkül így megálltál, nem hinném, hogy komolyabb baja lett volna, ha belecsattansz, mert a sebességed már nagyon alacsony lett volna. Illete lehet, hogy az ABS-szel pont rövidebb lett volna a fékút, mert ott gördül a kerék, itt meg csúszott. Igen, tudom, hogy működik az ABS, általában hosszabb vele a fékút, de nem mindig.

    ''én szabálytalan voltma de ez nem őt ne ösztönözze arra hoyg akkro ő is az legyne''
    Nem volt szabálytalan, mert feltételezte, hogy normális sebességgel közeledsz és akkor mindenféle akadályoztatás nélkül kifért volna. Az elved végiggondolva akkor száguldozhatok 300-al is a városban, a gyalogosok meg hogy képzelik, hogy lelépnek elém 100 m-en belül? Még összetörik a szép autóm és a vért is le kell majd takarítanom! :(((

    Igaz, a másik autós is hibás a törvények értelmében, de az is biztos, hogy ha ilyen módon belémjönnél, nem úgy mennék feléd, hogy bocsánat, hogy kikanyarodtam.

    [Szerkesztve]

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák