Új hozzászólás Aktív témák

  • stangli

    senior tag

    válasz Inv1sus #6657 üzenetére

    Az irányt általában ők mutatják, főleg ha forgalommal új csúcsot döntenek, akkor lehet arra számítani, hogy itt is lesz csúcsdöntés... a bét néha egy külön állatfaj, amikor minden pirosban akkor zöldben van, meg fordítva is érvényes... magyarázatot nem kell keresni, mert nincs rá magyarázat. a legszebb, hogy egy nap sem ismétli önmagát, ezért olyan misztikus :)

    Ui: ti mit javasolnátok? Szálljak ki még most?
    Mintha pf fórumot olvasnék :DDD
    adjak? vagy ne? mondjatok valamit? fene kiszálltam. bő egy óra múlva: fene mi van itt? miért emelkedik? vissza vegyem? visszavettem, tuti a short zárás felhúzza, mégsem, kiszálltam, nem merem átvinni... :DDD egyszóval próbálj felállítani szabályokat és ne másra hallgass, ha azért kérsz tanácsot, hogy a döntés felelősségét ledobd magadról, akkor azt hiszem rossz helyen kopogtatsz :) szvsz itt senki nem fogja azt mondani, hogy add el, vagy vegyél mellé :)
    talán a raiffeisen elemzéseket érdemes nyomon követni [link]

    tkazmer: ha jól értelmezem mondataidat, akkor te is kiszálltál az econetből. :D
    csak halkan jegyzem meg, hogy egy ilyen veszőfutást elbírnék viselni havi szinten, akár más, más rv-el. na jó ki is vettem mancsom a biliből :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák