Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz #32577792 #519 üzenetére

    Tényleg, erre nem is gondoltam! Hát igen, én egy 100k körüli kerót akarok ebből venni, meg gondolkodom egy-két kellemes pihi-hétvége finanszírozásán is. :)

    Az OTP nekem nem jött be annyira, én a Honvéd és a Dimenzió között ingadoztam, és a Dimenzió fog nyerni, mert nekik van ez az ingyenes kórházi ''hotelszolgáltatásuk''. Ha beteg az ember, de még úgy-ahogy egészben van, plazma tévés állítható ágyikós kétfős szobácskákba mehet, ingyen. Én a pszáf honlapos összehasonlítás alapján döntöttem, fő szempont az volt, hogy mennyi megy a befizetett összegből fedezeti tartalékba, vagyis mennyi, ami tényleg a számlámra kerül és felhasználhatom. A Honvédnél ez 98%, a Dimenziónál az alapösszegnek (5600) csak 84%-a megy a számlára, de afölött már 100%, szóval nagyobb befizetésnél már kiegyenlítődik a dolog.

    Ja, és az MKB egészségpénztár pl. nem támogatja a vívófelszerelést, az én kiválasztotta(i)m viszont igen. Másképp értelmezik sokszor a rendeletet, amiben felsorlják, milyen sporteszközre adható. Van, ahol vadásznak lőszerre is adnak - hát nem is tudom, mit mondjak rá... :D

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák