Új hozzászólás Aktív témák

  • Bennyboy

    őstag

    Ma én is végeztem a játékkal. A rossz befejezést kaptam pedig csak azokat öltem akik kiérdemelték meg volt 1-2 véletlen halál eset :DDD A mellék küldiket is megcsináltam. Nagyon tetszett a játék. Sokat gyűjtögettem, nem rohantam. A hangulat, grafika, hangok mind adták. Elég gyakran volt fps droppom pedig még viszonylag erős gépem van (7700k, 1080ti) de ennyi belefér mert amit a srácok a környezettel csináltak az nem semmi. Gondolok itt a nagy nyitott részekre ahol a hold, nap világít. Nem is emlékszem mikor játszottam ki utoljára játékot. Elkezdtem a rövidebb dlc-t is és ez is tetszik. A másikat is megveszem majd ha jön rá akció, azt is sokan dicsérték. Azért ezek az oroszok tudnak valamit. Remélem már hegesztik az új részt mert van ebben a világban még bőven. Egyetlen résznél sem unatkoztam, bár a csónakos, rákos rész felbaszott párszor amikor messziről köpködtek. Az is tetszett, h nagyon változatosak voltak a pályák. Több hasonló hangulatú játék kéne pc-re mert kicsit azt érzem el van hanyagolva ez a platform a konzolokhoz képest.

    ELADÓ D3 ROS CE 15k

Új hozzászólás Aktív témák