Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    A jelentsd a csalókat és..... topikból ide átírom oliver 1 hsz.-ét, hogy ne vesszen el, onnan törölnöm kell.

    "Tudom, tudom, de elmesélem hogy jártam :R
    Szóval az egyik kedves Mobilarénás kollega 16 ezerért árul SE k550i-t, szép állapotban, valamennyi garival. Írtam neki PÜ-t, hogy csere érdekli-e. Felkínáltam neki egy 6600-ás Symbianos Nokiát, egy 512-es és egy 2 gigás memóriakártyával.
    Elsőként mindjárt leugatott, hogy a 2 gigás MMC nem sokat nyom a latba, mert ma már a Memory Stick a nyerő. Mindegy, mondtam neki, ha ingyen tud MMC-t, akkor vágjon hozzám egy-két raklappal. Egyébként meg túl sok különbség árban nincs.
    Aztán meg közölte, hogy rendben, adom a Nokia 6600-át, meg a 2,5 giga karit + 13 ezer KP-t és enyém a k550i. Először azt hittem, rosszul látok, úgyhogy írtam neki, hogy ezt komolyan gondolta?
    Erre közölte, hogy igen, merthogy ő már évek óta a mobilszakmában van és "tudja mi a dörgés", úgyhogy a Nokiám nem ér sz*rt sem, mert semmi tudása, és el sem tudná adni utána. Válaszként megemlítettem, hogy nézzen körül Mobila.-n, hogy mennyiért mennek a 6600-ások, hogy a Nokiák alapjáraton kicsit drágábbak, mert NOKIA és hogy a tudását meg ne emlegessük, mert a k550i lényegében egy új köntösbe burkolt k750i, és nézzük már meg, hol tart az utóbbi ára...
    Válasz: de hogy a két telefon tudása összehasonlíthatatlan bla bla bla... Írtam neki, hogy szerintem tekintsünk el az üzlettől, mert ő szerinte elfogadhatatlan az ajánlatom, szerintem meg az övé az, úgyhogy ennyi. Erre visszaír, hogy mégis akkor mondjam meg neki, mennyiért szeretném a Nokiát beszámíttatni, hátha meg tudunk egyezni... Na erre már nem válaszoltam...
    Annyit szűrtem csak le, hogy szerintem GSM-es a srác, aztán bepróbálkozott... Méghogy a N 6600 csak 3 ezret ér :Y
    GSM-boltban szokás, hogy odamész a 3410-eseddel, közli veled, hogy átveszi egy ezresért, mert jófej, aztán utána meg kirakja 6 meg 7 ezerért... Biztos azért mert múzeális értéke van??? :F
    Na mindegy, persze, nem kötelező megvenni, ha nem tetszik az ár. Csak szimplán idegesít, ha ennyire hülyének néznek... :(((
    "

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

Új hozzászólás Aktív témák