Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz istnag #92284 üzenetére

    Tudod mi jó nagy család vagyunk, jó sok telefonnal, és mivel folyamatosan törjük őket :( , nem is gondolkodunk 40-50 ezer Ft-ostól drágább eszközökben.

    Cubot S208 , 100 Euro volt német webshopból , MTK6582 , pörög mint álom, átlagos felhasználásra (walkman, FB , hírek, telefon) tökéletesen megfelel, teszi a dolgát - feleségem nem nagyon szokott játszani, ez a képesség minket nem érint. Hármaska felugrott az ágyra, telefon épp töltőn volt, kitört az USB csatlakozója, parkolópályán van...
    Cubot S222 , 120 Euro volt német websopból , MTK6582 , ugyanezeket tudom róla elmondani, azzal a különbséggel, hogy a párom bicajozás közben -MEGÁLLÁS NÉLKÜL- képes volt felvenni az 5,5" telefont, naná hogy elejtette, érintő összetört, parkolópálya...
    Jiayu G2F, MTK6582, 40.000. Ft volt, kitűnő, voltunk olyan marhák hogy eladtuk, nagyobbra vágytunk, lett belőle LenovoP780, ellopták, remek...
    Tesco OpenDott MTK6582 , 30.000. Ft volt, nekem ami kellett azt tudta, ráültem, parkolópálya...

    Most van otthon pl LG Spirit 4G , snapi 410-zel , meg Samsung Galaxy Grand Prime , mindkettő 40.000. Ft volt , és nekem soha a büdös életben nem fogod tudni megmagyarázni , hogy átlagos, egyszerű, hétköznapi felhasználásnál, 50.000 Ft alatti eszközöknél ugyan miért is nem elég egy MTK6582.

    ...itt kérem mindenki!

Új hozzászólás Aktív témák