Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz kali #69678 üzenetére

    Próbálni éppenséggel próbáltam az 5s et egy rövid ideig a boltban, és nekem nagyon bejött az, hogy bármire rányomok már ott is van. IOS el se lenne nekem bajom mert sztem elég átlátható, könnyen kezelhető. Tulajdonképpen egy igényem van. Legyen megbízható és gyors. Előző telómat is azért cserélem mert meguntam hogy 512 mega ram van benne és mostanában van hogy percekre megkergül, használhatatlan. LG g3 nál annyi fenntartásom van hogy a nagy felbontású kijelzőt képes e stabilan meghajtani a hardver nem akarok beleesni abba a hibába hogy hiába csúcsteló meg jó az alapja de a kijelző miatt megint ott vagyok ahol eddig, hogy laggol a rendszer. Ami fontos még hogy a kamera vállalható képet csináljon mert ebben a kis arc s emmel nagyon meg voltam elégedve, és természetesen a zenehallgatás. Más nagyon nem lényeg ,meg ilyen árkategóriába sztem az appok futtatása normális sebességgel alapból elvárható.

    Szal lényeg a lényegben, hogy ha már kifizetek egy rakás pénzt egy telóért akkor az legalább 2 évig újra kiszolgáljon anélkül, hogy az idegekbe kergetne azzal hogy belassul mint a szemét.( Köszönet ezért a sonynak a remek 4. mittom én hanyas android frissítésért az arc S re alig tette használhatatlanná a telót<3)

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák