Új hozzászólás Aktív témák

  • endruboy1

    senior tag

    válasz kolosanyi #28564 üzenetére

    Ha tudnád másra is költeni a különbözetet, ami jelenleg több tíz ezer is lehet az általad felsorolt készülékekhez viszonyítva, akkor szerintem Y300 a jó választás. Én a napokban vettem egyet. Anyaghasználatra és főleg hardveresen simán hozza a drágább modelleket. Nekem nincsen egyik márkával szemben sem előítéletem mert tudom, hogy ezeknek az alkatrészei kb. egy gyártósorról kerülnek le (az ájfónéval egyetemben). És ezzel a modellel nem nagyon vannak negatív tapasztalatok. Mondjuk ne vegyél hót biztos forrásnak mert a többi modellel a mostani piacon csak érintőleges viszonyom van legfeljebb. Annyit tudok mondani, hogy az Y300 az elég zsír módon gyors, szép és nagy a kijelzője, a hátlapja nekem nagyon tetszik és nincsen Samsungos szappantartó formája (én a szögletesebbeket kedvelem). Képeket is jókat csinál egyébként és a villanó se gyenge rajta, a kamerát pont ma tesztelgettem.
    Persze ha az illetőnek akinek veszed márka preferenciái vannak azzal senki nem fog tudni semmit se kezdeni mert az sajnos elég súlyos elváltozás ahhoz, hogy egy pár napos kúra kigyógyítsa :D . Szóval akkor hiába bizonygatod neki hogy jó telefon ez is. Vagy esetleg sorold fel, hogy mi minden más egyebet tudnátok venni az árkülönbözetből, az be szokott válni ;-) .

Új hozzászólás Aktív témák