Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz Ájvé #184348 üzenetére

    Jogos, sajnos. Pedig ahogy olvasgattam neten mint telefon biztos nem lőnék mellé a Nord3-al de ha márciusig nem lesz megnyugtató hír velük kapcsolatban (ami tudom én is hogy kétséges mert azért ilyen hamar nem őrölnek azok a bizonyos malmok) akkor szerintem maradok az itthoni háttérrel rendelkező telefonoknál.
    Igen, nekem is így jött le amúgy úgyhogy a MIUI után biztos ismerős lesz, szóval ez egy erős opció.
    A Nothingon én is gondolkoztam, annak ellenére hogy nem szimpatikus egy gyártónál ha még egy töltőt sem képes adni a telefonja mellé, de egyedi az biztos. :K
    Sajnos viszont a NothingPhone1 az már régebbi telefon nem nyújtana annyival többet, + a támogatása is lassan lejár. A 2-es meg sajna túllóg a kereten, viszont a 2A még érdekes lehet ha 200 alatt lesz a 256gb-os modell ára, és időben bemutatják majd. Úgy olvastam február végén lesz a bemutatója, kérdés abból mikor lesz itthon megvehető telefon, de a részletek fényében azt már el lehet majd dönteni hogy érdemes-e várni rá.

Új hozzászólás Aktív témák