Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz daimonion #52001 üzenetére

    Ahogy írtad a balga eszeddel (bocs, itt csak idéztelek.:) ) jól látod, hogy a kapcsolatok között bőven van különbség. ADSL, Koax, Optika. Lentről felfelé haladva mutatkozik meg a különbség. Az sem mindegy, hogy az adott szolgáltatónak milyen az eszköze amivel kinyered a netet a kábelből.
    Abban is teljesen igazad van, hogy az Adguard is tipikusan olyan, mint az AV-k esete. Valakinél nem okoz semmilyen gondot, van aki meg szét szívja vele az életét.
    Az meg a másik téma, hogy kinek milyen az egyéni érzékenysége dolgokra! Mint ahogy a példa is mutatja.

    Viszont, némi cinizmust véltem felfedezni az hsz.-edben.
    Szerintem el kell fogadni a Te illetve más hozzáállását problémához. Ha valakit zavar ez a ping probléma és ennek hangot ad, akkor el kell fogadni. Téged, meg más nem zavar. Ez is egy hozzáállás. Senki nem szarozta a terméket, nem buzdított senki arra, hogy ezt senki ne használja, stb.
    Leírtunk egy valós helyzetet. Ahogy én sem és sokan mások sem használnak olyan AV-t, ami gondot okozhat a gép működésében, itt ugyan ez a helyzet. Valaki észre sem veszi vagy nagyobb az ingerküszöbe, valakinek meg nem.
    Tisztellek, kedvellek, ezért írtam ezt le. :R

Új hozzászólás Aktív témák