Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok, én is csatlakoztam a játékosok táborhoz. Ahogy sokaknak itt, nekem is jópár év HS múltam van, de meguntam és abbahagytam. Most ezt fiammal együtt kezdtük el játszani, pár napja indultunk, ő ilyen 15x én 170 lvl felett vagyok kicsivel. Eleinte az Odin reveal dekkhez gyűltek össze nagyjából a lapjaim /nekem annyira nem jött be/ utána ongoinggal mentem, ott sokszor egész jól kijöttek a lapok, viszont nincs Onslaught-m, így egyelőre ez is parkol. Jelenleg discard paklival megyek, próbálom elérni a 40-es rankot, még szoknom kell, hogy a snap-t ne eröltessem feltétlenül, illetve a kora reggeli játékok nagyon nem adják, hatalmas bukókat tudok ott beszedni. A startert én is megvettem, IOS-en 1300 huf, ami szerintem nem tétel, viszont a havi 4000k-t sokallom ráadásul így pár nappal a vége előtt nem igazán érte volna meg sehogy sem, meglássuk a köv hónapban/seasonben mit dobnak be. Egyelőre teljesen beszippantott a játék, mivel még a Pool2 is messze van, nemhogy a Pool 3, azt hiszem darabig elleszek.. (:

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák