Új hozzászólás Aktív témák

  • pachito

    őstag

    válasz woodbear #774 üzenetére

    Senki nem mondta, hogy jobb. Vagy ha igen, akkor téved szerintem. Egyik sem jobb a másiknál. Más célt szolgálnak és bár hasonlóak, rengeteg a különbség is:

    - Daredevil 'csak' egy 2/2 turn 5 után vagy ha az ellenfél is lerakja. Kang 5ön és 6on is használható, egyedül Cosmo vagy egy olyan lane fogja, ahova nem tudod lerakni (pl Big House),
    - Daredevil-t nem tudod ingyen kijátszani, egy negative Kanget igen, akár turn 5 előtt is ha úgy alakul,
    - ahogy mondtad, a Snapet visszateszi, kvázi ingyen blöff, illetve egy Galactus deckkel soha nem fogsz 1nél több cubeot veszíteni mert látod hogy megnyered a lanet vagy pucolsz,
    - ha ledobod, indul a mindgame mindkét oldalon. Itt simán benne van a játszmában a 8 cube, míg egy Daredevilnél már várod a Prof X-et meg egyéb nyalánkságot és a snapnél füled-farkad behúzva nyomsz a retreatre (én legalábbis biztosan),
    - Kanget ha topdeckeled és kijátszod akkor húzol mégegyet, kvázi ingyen draw+info,
    -Kanggel gyakorlatilag 11 lapos decket játszol, ami inkább előny, ha úgy építi az ember.

    Úgy fejből ennyi, biztos kimaradt 1-2 dolog de szerintem látszik, hogy a 2 lap nagyon nem ugyanaz.

Új hozzászólás Aktív témák