Új hozzászólás Aktív témák

  • Samycool

    csendes tag

    Hello kedves fórumtagok..
    Néha az ember kicsit elcsodálkozik a külnböző gyártók honlapján közölt adatokon...
    Volt nekem egy z5500 asom kb fél évig, ami ugye ''elvileg'' kicsit több mint 500w. Nincs túl nagy szobám, szóval lényeg ami lényeg túl erős volt, anyám aszondta ha nem adom el kivágja a lakásból....Már negyed hangerőn szétesett a lakás, sz.val részben igaza volt. Kiegyeztem vele, hogy eladom és vehetek egy kisebb teljesítményűt, ami kicsit jobban kíméli a lakást. Ígyhát elkezdtem körbenézegetni, mi az ami szóbajöhet. C.550 thx túl erős, jazz, genius nem tetszik..És akkor külföldei teszteken rátaláltam a Creative proGamer g500 ra, ami elvileg ''csak'' 300w''... Mindenhol nagyon dícsérték, ígyhát megvettem..Az eredmény: ugyan olyan mint a z5500!!! Szóval most nem tudom, hogy a g500 több e mint 300w, vagy a z5500 kevesebb mint 500, de a lényeg, hogy legalább olyan durván szól, ha nem durvábban..Kellemetlen helyzet, magyarázkodhattam anyámnak....Ne higyjetek a számoknak, hanem inkább a fületeknek!! Asszem a Bose nak igaza van, hogy nem közli a hangszórói teljesítményét....Hallgasd meg és ha tetszik vedd meg...!!
    G500: :R

Új hozzászólás Aktív témák