Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz szabonagyur #87968 üzenetére

    Túl sok a hülye az utakon. Nekem tegnap volt parkolásos szitum. Batthyány teret hagytam éppen el a Bem rakparton, és ahogy elértem az útszéli párhuzamos parkolóhelyeket kiraktam az indexet, jelezvén a mögöttem jövő kollégának, hogy parkolni fogok. Találtam is egy helyet, elkezdtem finoman lassítani, hogy majd tolatva beállok, de közben is jó közel húzódtam a parkoló autókhoz, hogy ne kelljen teljesen sávot váltani a mögöttem jövőnek. Na hát ez nem tetszett a 16,5 cm követési távolságot tartó BMW-snek, úgyhogy ezt első körben refivel, majd utána közeli mellémállással és mutogatással jelezte. Őszintén meglepődtem ezen a reakción, főleg egy üres másik sáv mellett. Mindenesetre addig állt mellettem, míg a következő adag autót megvártuk, így szépen állhattam ott tovább várva a szabad betolatásra. Indexelve, égő tolatólámpával álltam ott még pár percet, olyan 10-15 autó minden további nélkül ki tudott kerülni, de ismét jött egy BMW-s hölgyemény, aki úgy gondolta dudálással jelzi, hogy őt én most itten zavarom és ezt én hogy képzelem.

    El nem tudom képzelni mi folyik az ilyen embereknek félig együttműködő sejtek halmazának a fejében.

Új hozzászólás Aktív témák