Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Tom1939 #297404 üzenetére

    RS Bútor például forgalmazza őket, de nagy árkülönbségek adódhatnak. Mi Szegeden vásároltunk be, mert egyetlen egy elemen volt akkora árkülönbözet, ami önmagában betakarta a Szeged-Budapest szállítást. Érdemes szétnézni.
    És alkudtam is. :D A két éjjeli szekrényt belealkudtam az árba és a franciaágy fejvége, lábvége két külön fazonról van, mondtam az eladó hölgynek, hogy úgyis CNC marja a furatokat, tiplik helyét, plug&play. Igazam volt, csak a gyártó a kiskernek felszámolt a mutatványra 20k-t, amit a kisker be is nyelt. :R

    20 mm tömör fenyő bútor, a polcok is, a korpusz tiplizve, ragasztva, alja-teteje 25 mm vastag. A vasalat alap kivetőpánt, a mienk legalábbis még nem csillapítós. De a Blum-mal azonos méret, bármikor cserélhető. Pórustömített lakk lezárás, a színminta alapján a pácolt gyártása is konzekvens. Egész egyerűen ár-érték arányban jobban megéri az én szememben, mint bármilyen lapra szerelten kapható bútor.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák