Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    Autónézés-saga mai fejezet:
    Ma meglestem ezt a sima GTI-t:[link] ~77ezer km, 23ezer €.

    Felszereltsége sem combos, se digit müszerfal, se nagy fényszóró, se DCC, se automata fény-asszisztens, egyedül az alcantara belsö szól(na) mellette.
    Elsö gumik Falken, hátsók Hankuki, téligumiból kettö használható, kettö kuka.

    Esztétikai állapota "korhü", bal elsö sárvédön relatíve nagy horpadás, kavicsnyomok elöl, csomitartó perem karcos, felniken padkanyomok, belseje rendben volt.

    Próbakör még jobban összezavart, nem performance létére legalább úgy búgott, mint a korábban próbált PP, a DSG-fingba is beleremegett a beltér, a nepper szerint "eskügyári", nekem vannak kételyeim. :D
    Menni nem megy rosszul, de ma elöször ütközött ki rajtam, hogy a Cupra (pedig papíron nem sokkal) érzésre sokkal gyorsabb volt.

    A használtautó piac szó szerint befagyott, az árból nem enged a nepper, már benne vannak a hibák, max a két kuka téligumira tud adni 250€ kedvességet, így 22.750 volt a legjobb ajánlata.
    Az autót kb. augusztus eleje óta hirdetik, ennek fényében azért meglepö picit, de sebaj, ez sem lesz akkor az enyém.

Új hozzászólás Aktív témák