Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Vismajor01 #227715 üzenetére

    A szolnokin eddig bekattant ez sicher, ezért is furcsálltam. Lusta vagyok, öregek a csontjaim, be kell üljek addig az autóba míg megtöltődik :DD Ha nem kattant volna be eddig sem, akkor most nem tűnt volna ez fel. Illetve Győrben is van automata kút (nem Auchan) ahol ritkán tankolok és ott sem kell ácsorogni. Az kellemes lehetett egyébként, mikor elkapott a vihar és így jártál :DDD

    (#227711) Zizmand: csak erről a kútról tudok nyilatkozni, Győrben nincs (csak áruház), ez szokott útba esni :) Eddig itt nem volt, most már van :K

    (#227714) 6030D: Körülbelül :D

    (#227718) focvis: pedig a jegyzőkönyv szerint százas ez is, én is meglepődtem. Akkor elég peches vagy a kutakkal :(

    (#227731) fant0mi: értem, de eddig mégis így volt :F Pedig elég sűrűn tankoltam ahhoz, hogy ez feltűnjön, de kezdtek elbizonytalanítani. A győri automata kút az tuti reteszelődik, de a szolnokiban is közel biztos vagyok, hogy ilyen volt. Olyankor szoktam a Spritre feltölteni az adatokat, amíg folyik a tankba a benya, ha nem így teszem akkor elfelejtem és nincs adat - blokkot egyből ki szoktam dobni, vagy nem is kérem ha nem muszáj.

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák