Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz rbalint88 #216063 üzenetére

    Nem tudom, egyik sincs szkópban, így nem tudok nyilatkozni ez ügyben. Én elvagyok a "szintemen" az öregecske, nem túlzottan sokat érö GSi életben tartásával, reszelgetésével, élvezésével..:DDD

    Én alapvetöen azzal értek egyet, hogy az autókat használni kell, és örömszerzésre használni, elvégre ezért fektet pl. a Porke is mérnökórák ezreit meg körök százait 1-1 modellbe, hogy finomra reszelje. Ehelyett mára garázsokban dugdosott, gazdagok veretésének szobrai lettek belölük, amit a nagyja csak azért vesz, hogy késöbb profittal eladja, meg, hogy lássa a másik, hogy erre is fussa.
    Mischát bírom, nem szarozik, csapágyasra hajtanak mindent is a Nordslájfén. :D

    Egy idöben néztem Mannyi Khosbin, Gercollector, meg néhány hasonló csatornát, de egyszerüen "unalmas" látni, hogy pl. 7 McLaren SLR aszalódik a garázsában, "mermegtehetem", de hasonló okok miatt nem követem már Shmee-t sem, mert ez a "hetente új autót rendelek, meg Shmusem" vonal számomra már nem az autó szeretetéröl szól, hanem átment némi felvágósnak érzödö vonalba.

    Oké, a DDE-s barbárok meg a másik véglet, de ott legalább a Lambókat, egyebeket használják, rúgják neki, és élvezik.

Új hozzászólás Aktív témák