Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Puma K #213601 üzenetére

    Veszélyesek az ilyen típusú hisztérikák. Pár napja Győrben egy kereszteződésnél szemből jött egy Corsa méretű kisautóval egy 35 körüli kisasszony, tolt egy 360-at előttem (szabályos is lett volna, ha nem kellett volna miatta erőteljesen fékeznem, ugyanis letojta, hogy szemből egyenesen érkezem :U és azért az 5,3m hosszú ProAce-t nem nehéz észrevenni..) és egyből lesatuzva, jobbra indexelve állt is meg parkolni. Úgyhogy az erős fékezésből lett nekem is egy satu, majd erre már egy dudát is kapott. Ablak félig le volt nálam is és nála is húzva, a duda hatására (kb 1mp-ig nyomtam) ő ráfeküdt hosszan, illetve valamit vörös fejjel ordibált amiből a köcsög szót értettem ki tisztán. Még neki állt feljebb. Na az ilyenek miatt tenném kötelezővé a pszichológiai vizsgálatot (is, meg kellene vissza a rutinvizsga is többek közt), ha már a fele ilyen sofőröket kiszűrnék élhetőbb lenne a közlekedés.
    Mivel dolgom volt így elengedtem a fülem mellett, de szívesen kiszálltam volna elmagyarázni neki, mi volt ezzel a művelettel a probléma és igazából köszönetet mondhat, hogy nem csomagoltam bele a tejfölösdobozába a dobozosommal. Mondjuk valószínűleg nem értette volna meg és nem is hagyta volna, hogy végigmondjam :C

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák