Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz szabonagyur #175553 üzenetére

    Most a miniszteri konvojról beszélünk? Ők tolják ezt a háromszöges dolgot. :D

    Hétfőn a csodás M0 hídon jött mögöttem egy audi, miközben kb. 30-40-es tempóval csordogáltunk. Már az autó állapotából lehetett következtetni a tulajra (tudod, amikor már a festése is olyan koszos az autónak, hogy csak egy bizonyos habitusú ember tartja elfogadhatónak + fossá van sötétítve, de még a lámpák is), folyamatosan rágyorsított és ráfékezett a seggemben, minden autónál megpróbált jobbról megelőzni. Egy idő után meguntam és jeleztem, hogy vettem a lapot Mr. Schumacher (elkezdtem a sávon belül szlalomozni ;] ). Amikor megnyílt a 3 sáv, akkor nekiiramodott nagy erővel (persze lendületből a s*ggem mögül kivágva, jó közel), kíváncsiságból utánamentem, hogy mi ez a nagy sietség, hátha ingyen osztanak valamit. ~170 körül ennyi előnye volt,

    majd ezután nem sokkal beállt a szélső sávba (?). Az 51-esen, amikor kiszálltam az Aldinál, akkor láttam, hogy jön befelé a városba. Ezért abszolút megérte tolakodni, sietni, meg parasztba tolni. :F

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák