Új hozzászólás Aktív témák

  • EQMontoya

    veterán

    válasz Reggie0 #167861 üzenetére

    Jol hangzik ez, de a gyakorlatban lehetetlen. A városon belüli szakaszon nem tudsz nyerni, illetve M3-on, ha nem az éjszaka közepén mész, akkor BP és Hatvan között lehetetlen haladni, meg a 130 se nagyon tartható a belsőben, nem hogy több.
    Szoval persze, a maradék szakaszon nyerhet valamennyit, viszont felmerül a kérdés, hogy ilyen fogyasztás mellett pl megjárod-e egy tankkal. Ha nem, akkor a nyereséged egy része mar ott bukta.
    Illetve nekem nagyon fárasztó. Nagyon sokan mennek be eléd, mert rosszul is merik fel a sebességet, és nem számítanak ekkora tempóra, állandóan fékezni kell. 140-nel meg bekapcsolod a tempomatot, és kis túlzással pörgetheted az insta feedet.
    És az eléd jövőkön nem segít semmi. Hiába van xenon meg amit akarsz, nem hat.
    Persze, van az ugy, hogy rohanni kell, és számít 10 perc, de ha nem, akkor szerintem nem éri meg. Nem a pénz miatt, hanem mert sokkal pihentetőbb lassabban menni.
    És ezt ugy mondom, hogy nem az első autóm, ami siman tartja a 200-at, a mostani szerintem akar tempomattal is.

    Same rules apply!

Új hozzászólás Aktív témák