Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz gzbotii #130516 üzenetére

    Nekem se szimpatikus a pali, de nem a tájszólása miatt, mert én kedvelem a parasztokat, tirpákokat, magam is az vagyok. Egyszerűen az az ember, mint jellem irritáló és a beszólásai is azok amiket elejt időnként. És szerintem a tájszólását inkább felhasználja műsorszámnak ami szintén nem szimpatikus. Ezzel nem villogni kell meg műsort kreálni belőle, hanem tisztelni. Meg ez a szakma megkövetelné azt is, hogy ezen finomítson, fejlesszen.
    A régi Winkleren meg Bazsón kívül az összes autós műsorvezető egy kalap szar, kezdő, nulla színvonallal. Az Anti gyerek aki valamire még fogható, meg Gajdán/Göbi mert nagyon jó oktatóvideókat csinálhatna még. Azontúl maga a mai autós műsorkészítés a béka segge alatt van, telefonokkal felvett videók, utómunka nulla, celebeskedő, egoista, tudással minimálisan rendelkező műsorvezetők, clickbait, bulvár, szenny cikkekkel, autós hírekkel tele lévő weboldalak és ebből áll a nagy része. Ezek lennének a nagy autós tartalomszolgáltatók. Úgyhogy van min felháborodni bőven. Nézzünk már vissza egy 10+ éves TC műsort ami a TV2-n ment. Nem felfele fejlődött a dolog az biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák