Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz totron #19168 üzenetére

    Amiket írsz, nekem abból ez jön le. Ez a kérdés nem attól függ, hogy 20 vagy 50 éve linuxozol (igaz a Linux a legrosszabb esetben is csak 29 éves, de mindegy, vegyük hozzá az esetleges unixos előéletet is), hanem hogy mennyire változik a szemléleted. Ez nem arról szól, hogy milyen diplomád van, meg hivatásosként dolgozol-e a szakmában, és hogy hány éve milyen rendszereket használsz. Bár a régi motoros vagy, akkor nőnie kell az esélyének, hogy bizonyos fokban átveszi az ember ezt a szemléletet, és legalább kapiskálni kéne, hogy miről is van szó, de nem garancia arra, hogy tényleg te is elérsz erre a pontra.

    Hiszen pont ez a Linux lényege, hogy nem arra épül, hogy a te jelenlegi szemléleted szolgálja ki, meg Windows meg Mac legyen, hanem hogy te formálódj, tanulj, fejlődj a használata közben. Mert itt lehet ilyet is, nincs az, mint kereskedelni, GUI only termékeknél, hogy csak egy megoldás van mindenkire rákényszerítve, meg egyféle működési filozófia.

    Ez nem annak a függvénye, hogy én milyen szobából, hány szóközzel kanyarintom, és hány hozzászólásban és bekezdésben fejtem ki, és mihez vagyok partner, mennyire tetszik, amit írok.

    (#19166) ubyegon2: gondolom ezt valami átvitt értelmű pellengérnek szánod, de nem nagyon vágom a poénját. Mindegy, azt tudjuk, hogy sajátos humorérzéked van. De tőlem legyen, rákattintottam, és éjjellátó éjszakai képen látszik egy fészekben két felnőtt gólya, egy parasztház előtt. Lehet csak én nem értem, de én erről nem asszociálok semmire.

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz totron #19168 üzenetére

    Pedig ezt még a hitgyülisek is elmagyarázzák, hogy eddig rosszul gondolkodtál, bezzeg ők már megtalálták az egy igaz utat. :-)

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák