Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz lionhearted #22509 üzenetére

    Ha másolsz egy /var/log/boot.log -ot, akkor mi is látjuk, hogy mi történik a boot alatt.

    Teszek majd fel PasteBin-re log-ot. Bogarásztam, de nekem nem derült ki sokminden belőle :)

    semmiperc alatt cserélheted Gnome Classicra

    Nem szeretnék Gnome classic-ot használni, mert örülök, hogy a menüs rendszer végre eltűnt a gépemről. OS X után hozzászoktam, hogy nem menü van és a Unity ezt szépen hozza linux-on. Talán különcnek számítok, de nekem bejön a unity.

    Az új verziókban sokkal jobb a Unity

    A 13.10 és társaira gondolsz? Hogy őszinte legyek nem szívesen tennék fel nem LTS verziót. Amúgy nem cseréli újabbra a compiz-t is frissítéskor?

    Az, hogy a .3ról frissített verzió miért nem indul, ezt szintén nem tudom megmondani, én most is arról írok.

    Nem arról van szó, hogy nem indul, hanem xserver hibával kezdi és alacsony felbontásra panaszkodik. Gondolom valami új config fájt kreálok abban az ablakban ami ilyenkor bejön, mert restart után működik a rendszer ugyan, de hibák jönnek elő és folyton report-ot akar küldeni. Ez csak a 12.04.3-al van.

    ha írsz egy VGA típust, akkor lehet találunk valami workaroundot

    A gép főbb paraméterei:
    Asus K53SV laptop (HD3000+GT540M, i7 CPU, 8GB RAM, Intel SSD)
    Elképzelhető, hogy az zavar be .3 telepítéskor, hogy felmegy valami Nvidia driver és nem tetszik neki az Optimus alapban. .1-nél nem kerül rá driver és a bumblebee-t rátéve lesz csak az Nvidia használatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák