Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    Sziasztok!

    Kiszerettem volna próbálni a linux mint 15 kde -s verzióját. Letöltöttem, kiírtam, feltelepítettem, és minden rendben volt. Egy kivétellel. A bejelentkező képernyőn a háttérkép a bal felső sarokban van, nem tölti ki az egész kijelzőt. De ezt még csak-csak túl élem. A driver manager -ben feltelepítettem a legfrissebb driver -t (geforce gt240 gpu -m van). A recommended -el a 310.44-0ubuntu2 -t jelölte, hiába van 313.30-0ubuntu1, de ez mind1 is, mert mind2 verzióval kijön egy hiba. Az összes szöveg megnő, mint win7 -nél a nagyítás funkcióval. Olyan mintha a 200% -ot pipáltam volna be. De legalább a bejelentkezés képernyő normális. Mit tudok tenni? Mert ez így nagyon zavaró. A rendszer frissítéseit felraktam, de ugyan olyan :(
    Kép
    Még egy problémám van, hogy nem lehet 1366x768 -ra állítani a monitorom (ami egy TV) felbontását. 1280x720 a legnagyobb.
    BTW arra számítottam hogy gyorsabb lesz a win7 -nél, de nem az. Lassabban kapcsol be, és órákig kell várni míg egy program elindul. (gépem: amd athlon 2 x2 250 3.6 ghz, 4 gb ddr3 ram)

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák