Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Hali,

    Vettem egy ilyen audio konvertert(ez a legnépszerűbb), hogy az LG tv-et hozzá tudjam kötni az öregebb genius hangrendszerhez, de 2 gondom is van.

    Az első hogy RCA -> RCA kábellel nem megy a hang, 2 különböző kábellel is próbáltam, tehát a konverter rca kijövetele nem küldi tovább a hangot, a hozzá kapott jack to RCA kábel jól megy. Na most engem ez annyira nem zavarna csak az érdekel hogy ez ugyan olyan minőség mint az RCA -> RCA kábel lenne?

    A második és nagyobb gond, hogy ha tv adást nézek, akkor a tv hangja el van csúszva a hangrendszeréhez képest. (a tv úgy van beállítva hogy legyen digitális és tv hang, mert így nem kell állandóan állítgatni mikor bekapcsolom a hangrendszert)
    Viszont ez az eltolódás nem jelentkezik mikor a tv-hez csatlakoztatott stickről nézek tartalmat, csak a tv adásoknál csúszik el. Ezt lehet valahogy szinkronizálni a beállításokban?

    Köszönöm.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák