Új hozzászólás Aktív témák

  • Pendragon911

    aktív tag

    Sziasztok,

    láttam, hogy többeknek van LG 55NANO813PA vagy az kisebb változat. Kérnék tőletek egy kis segítséget, tanácsot. Telekomnál láttam ezt a típust, ha vennék, akkor valószínű, hogy náluk, viszont nyilván nem túl nagy a választék, de ez látszólag az LG márkán belül ott az egyik legjobbnak sejteném. Film, tv és játék, ez kb. 1/3-at arányban oszlik meg időben, tehát jónak kell lennie mindenre :D Az bonyolítja a helyzetet, hogy gamer laptopról menne a játék, de jelenleg csak fHD felbontással, mivel a mostani tv is az. Volt már tapasztalatom laptop+4K LG tv kombóval (50UN7300, vagy valami ilyesmi :D ), konkrétan a saját laptopommal szerettem volna kipróbálni a Fifa egyik részét, de mikor rákötöttem a TV-re, akkor nagyon lassúnak tűnt az egész, az egér is akadva mozgott, a játékról pedig nem is beszélve, emlékeim szerint csak fullHD-ra volt állítva a felbontás, de 4K-ra váltva sem lett jobb. A TV-n be volt kapcsolva minden olyan funkció, amivel a játék megjelenítésének a minőségét lehet javítani és továbbra sem volt megfelelő, úgyhogy abba is hagytam a próbálkozást.
    Röviden: ha fullHD-ban mennének a játékok egy játékra is megfelelő 4K tv-n, akkor mire kell számítani, létezhet, hogy ugyanúgy megy, mint egy fHD tv-n? Elképzelhető, hogy a 813-as változaton is hasonlót tapasztalnék? Azért lényeges kérdés, mert 4K-s felbontással már nem futnak játszható minőségben a játékok, úgyhogy csak ez a megoldás marad. Illetve egyáltalán mely típusok lehetnek megfelelők játékra is, ha ez nem?
    Kicsit lehet, hogy össze-vissza lett, de talán érthető :D

Új hozzászólás Aktív témák