Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    Félelmetesen szar a Lego IT rendszere. Az egész oldal lehalt, semmi nem ment. Nem is akartam venni semmit, ott se voltam... és mégis levonta. :D :W

    Egy várat behúztam biztos ami biztos alapon. Max eladom ha mégsem kell... de ezek után azon se csodálkoznék ha ez lenne az első szett ami végül beker át alatt megy majd. :D

    A többire ahogy írtam majd biztos rápróbálok egy BL-t, ezeknél nem éreztem a csít, train shed-et anno már raktunk össze, bár nyilván közel sem ilyet, de ez elég jó saját moc téma szvsz. Házból meg bármi. A vár az egyedüli ami határeset, de az is erős versenyben van a többi gyári cuccal szerintem és a 30k-s limitet még mindig nagyon soknak tartom drágább szettnél. De majd meglátjuk...

    Sorrendre ilyesmit vártam, a vonatost és a várat fej-fej mellett, de utóbbit első helyen. A shack-ről fogalmam sem volt, nem is nagyon néztem, de valszeg az ára miatt megy. Store középen, jó de a téma szvsz elég idegen.
    A párizsi utcára meg amennyire én lelkes voltam az tiszta volt, hogy épülettel elfogult vagyok. Szvsz jó, de nincs benne semmi extra/kiemelkedő elölről sem. Hátul meg olyan amilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák