Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Throme #26050 üzenetére

    Ma beugrottam az alle-ban található store-ba (köszi az ajándék készlet tippért unclefucka-nak, sajnos Lego Movie 2-ből a classic space figurás készlet már nem volt), és ott is azt mondta az eladó srác, hogy szerinte már csak szezonális brickheadz figurák lesznek néha. Eddig én egy Stormtrooper-t vettem, egy Boba Fett-et, Harry Pottert és Hedviget, illetve Dumbledore-t és Ron Weasly-t (illetve egy hálaadás napi pulykát is :D). Amiket még megrendeltem, azok Hermione Granger és Darth Vader.
    Amin még gondolkozom, az Homer és Krusty, illetve a Vissza a jövőbe figurák.

    Eddig nekem sem tetszettek, csak most kezdtem el olvasni a Harry Pottereket, és mikor láttam, hogy van ilyen Brickheadz, akkor gondoltam beszerzem, illetve még volt pár ötletes, ami megfogott mellette.

    szerk:
    b12gege: Nem, akkor elhoztam volna abból is egyet, ahelyett, hogy megrendeljem valahonnan :) - a klasszikus HP-ből csak a Ron Weasley és Dumbledore készlett volt, illetve ott volt még a Fantastic Beastesből is pár darab.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák