Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz attiati #7775 üzenetére

    Igen, ritkán olvasom a topicot. :)

    Alapvetően örülök, hogy fejlődik a környék, kérdés, hogy az infrastruktúra ezt mennyire fogja elbírni, pl. reggelente ha valamelyik mellékutcából kanyarodnék a váci útra, akkor már most is elég hosszú sor tud kialakulni, ha ezt még párszáz lakással megdobják, akkor még rosszabb lesz a helyzet - illetve gondolom az ide költöző új lakók ugyanazt a háziorvost, óvodát, iskolát fogják jó eséllyel igénybe venni, ezzel is növelve a várakozási időt/csökkentve a férőhelyek számát. Arról már nem is beszélve, hogy a boltokban, plázában, egyéb szolgáltató helyeken is nagyobb sor várható (persze az érdekes lehet, hogy pl. a duna plázának mekkora a napi forgalma, és ebből mennyit tesznek ki a környéken lakók). Illetve, ha nem vesznek a mélygarázsban parkolóhelyet, akkor az utcák is még inkább terheltek lesznek parkolás szempontjából.
    Most, hogy így ezt leírtam, már lehet, hogy mégse örülök annyira, hogy fejlődik a környék. :DDD

    Mondjuk a szcientológusok mellé én se költöznék, érdekes lehet, hogy ki lesz a vevőköre annak az épületnek.

    A Váci Greens építése is jót tesz a környéknek, a régi elzett gyár, és a vele szemben álló ősrégi bérház nagyon rondák voltak (az mondjuk vicces, hogy abban a házban még néztem 2008-ban lakást, kíváncsi lennék, hogy az eladó tudta-e, hogy 1-2 év múlva a földdel teszik egyenlővé az egész tömböt).

Új hozzászólás Aktív témák