Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokika

    tag

    válasz zfarkas #433 üzenetére

    Én is pont ezzel a dilemmával küzdöttem pár hónapja! Régebben úgy nézett ki a helyzet, hogy feleségemnek és nekem OTP (azt már ne kérdezd hogy miért :F, talán mert ott kezdtük Juniorként) + közös pénzünk Raiffeisen alapszámlán, ami annyit jelentett, hogy tök ingyen (se számlanyitási díj, se havi számlavezetési díj) kamatoztatták a pénzünket, az összes bank közötti akkori legmagasabb kamattal! Minden hónap elején (azt hiszem 5.-ig) korrekten küldték a számlaegyenleget, sőt ahányszor cak bementünk hozzájuk (mármint a bankba) mindig a leggyorsabb és legodafigyelőbb elbánásba részesültünk (ami azért az OTP-ről nem mondható el igazán). Szóval teljes mértékben elégedettek voltunk (vagyunk) velük.
    Aztán összeházasodtunk (s mivel nekünk a házassághoz hozzátartozik a teljes közöség is), így az OTP-t otthagyva a nem hosszútávra lekötött pénzünket is átvittük a Raiffeisen bankhoz. Most 550 Ft havi általányösszegért annyit utalhatok bankon belül és kívül sőt annyi közüzemi megbízást adhatok teljesen ingyen amennyit csak akarok + 2x vehetek fel pénzt bármelyik automatáól teljesen ingyen, ingyen kapok webes hozzáférést a számlámhoz, sőt évi 1500 Ft-ot fizetek a kártyámért (aminek az első éves díját még el is engedték)!!!
    Ugyanez a konstrukció OTP-nél 1200 FT lett volna havonta!!!! Szóval nekünk raiffeisen bejött, lehet hogy van ennél jobb is, de nekünk ez elég mert korrektek és magát az átlagembert helyezik a közzépontba és nem saját magukat (lásd OTP), szóval csak ajánlani tudom!

Új hozzászólás Aktív témák