Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Kádat hol érdemes kinézni szerintetek? Az működik, hogy webshopban kinézem és csak úgy megrendelem?
    Macilaci korábban javasolta a Kaldewei acéllemez kádakat, abból én eddig ezt találtam ami 170 x 70-es és kicsit vastagabb (főleg zuhanyzok majd benne, de nem akarok zuhanykabint, néha fürdőzni szeretnék).
    Kérdések:
    Kádlábat megéri venni hozzá? Ha veszek ilyen kádlábat akkor már nem kell aláépíteni, vagy ennek a beépítése hogy néz ki ezzel a kádlábbal?
    Kád le és túlfolyó szett a kádhoz.
    Így összesen 170.000-re jön ki a kád, amit kicsit drágállok, de biztos jobb ha vastagabb a lemez...

    Még körülnéznék más márkákban is, tudtok valami jó webshopot vagy helyet ahol érdemes nézni kádakat, fürdőszoba bútorokat? (Debreceni boltok előnyben!)

    Amikor bontottam a régi kádat, az le volt földelve. Ezen a Kaldewei kádon sehol nem látok olyan pontot amire rá lehetne kötni a földkábelt. Vagy én vagyok vak vagy itt valami turpisság van.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák