Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Atomgeszi #127642 üzenetére

    Stihl-ből 2.8 LE az alap, Husiból pedig 2.6 LE. Ezért gondoltam a Stihl-re. Gondolom szerviz/alkatrész hasonlóan pöpec mindkettőhöz.
    Láttam ezeket a “noname” fűnyírókat én is, de nem merek értük lecsengetni egy kisebb vagyont. Nem a megbízhatóságuk miatt, hanem a support hiány lehetősége miatt. Inkább adok kicsit többet egy nagy háttérrel rendelkező gépért.
    Btw. a telek egy “fennsíkon” van, tehát ilyen szempontból még az sem gond, ha nem önjárós, könnyen tudjuk tolni.

    shteer: Megérheti a Makita a 40%-os felárat a kék Bosch-hoz képest? Pár Makita csavarozóhoz volt már szerencsém, és tudom, hogy jók, de gondolom a kategóriatársak se lehetnek rosszak. Tulajdonképpen nagyrészt lapraszerelt bútor összerakáshoz fogom használni, meg ami épp adódik a ház körül, pl. képek felrakása, gyerekeknek hinta rögzítés, gipszkartonozás stb.
    Kommersz, búcsús, 3 pálcás gépet nem akarok venni, szóval ezért kicsit overkill lesz, de elég egy alapgép is a normálisak közül. Ritkán barkácsolok, szerelek, de akkor azt kényelmesen szeretném, felesleges szenvedés nélkül.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák