Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hzx0

    aktív tag

    válasz Víz Elek #5341 üzenetére

    Ne érts félre nem bántásnak szánom! Túl sokat rugózol ezen. Kell egy kis türelem a külföldröl rendeléshez. Megvárod amíg vissza ér a teló 1 hét+ 1hét mire újra megkapod. Vagy pp bevonod az is 1-2 hét mire kivizsgálják, és a lovét vissza kapod. Gondold el az én helyzetemet. 7. én pénteken rendeltem miniröl W100 (nem tudtam az ünnepről). Vasárnap 9.én reggel rárendeltem egy G2. Vasárnap Du kapom a mailt G2 tr. n' feladva (14 kézbe kaptam). Ráírok privibe Joycere hogy lemaradt a w100 de már választ nem kaptam csak csütörtökön 13. án. Ünnep volt náluk sajnálja lemaradt vasárnap, de még ma feladja. Kaptam is a feladásról mailt tr. n'. Azóta a státusza a csomagnak 2013.06.15 15:08 Célországba elküldve. Magyarul tapasztalatom szerint ezt már fújhatom elveszett. Most itt állok a nagy dilemma élőt hogy mit csináljak. Várok 44. napig és indítok paypal dispute megszívatva a shopot. Vagy benyelek 36 rugot. Azért nagy dilemma mert 41 terméket rendeltem miniröl ami gyorsan pontosan feladtak. És még szeretnék rendelni. Szóval csak azt tudom mondani legyél kicsit türelmesebb.

Új hozzászólás Aktív témák