Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz El_Diablo #35966 üzenetére

    Én tudok és figyelek minden gyanús jelre!

    Az már más kérdés és röhejes, hogy pl. itthon könnyebben átverik az embert, mint külföldi vásárlás esetén!
    Mondom ezt úgy, hogy régebben itthoni vásárlással volt 1-2 "átb*szásom", míg 3-4éves külföldi vásárlásaim alkalmával egyetlen egyszer sem "nyúlták le a pénzemet", itthon volt rá ilyen eset! (rendőrségi feljelentés, mindent megtettem, és széttárták a karukat, hogy 50E Ft alatt károsítottak meg, így nem tehetnek - tesznek semmit se!) Ennyit a magyar rendőrségről!

    Míg ebay esetén, ha jogosan reklamáltam, mindig megkaptam a refundot - partial refundot!
    Még ali-n is mindig visszakaptam a pénzem... szóval ott is működik a buyer protection... csupán azt próbáltam hangsúlyozni, hogy ali-n van a legtöbb csaló, ha az említett oldalakat összehasonlítom...

    Ez miért deinformálás!? A saját tapasztalataimat írtam le... a saját véleményemet részletesen!
    Megindokolom azt is, hogy miért gondolom azt, amit gondolok... érvelek mellete!

    Miért nálad milyen a sorrend!? (ha az említett szereplőket számba veszed)?

    /szerk
    Sebességnél a "csomag feldolgozás" - "feladási időt értettem", persze a postára nincs befolyással az eladó!

    Amúgy múltkor domino85-nek volt egy nagyon hasznos kommentje az aliexpressel kapcsolatban... összefoglalva leírta, hogy milyen buktatói vannak az ali-nak... visszakeresem!

    De röviden:
    - 0értékelésestől nem veszünk
    - free DHL-estől se (csakha sok értékelésese és nagyösszeg, akkor megérheti neki free DHL-el, amúgy csaló...200$ felett)
    - rövid processing time-osat keressünk... 3-5day (kerüljük a 10-20-30days-el hirdetőket)
    stb-stb.

    /szerk2
    Itt van a Domió85 kommentje:
    http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_33742-33742.html

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák