Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz fateless #10948 üzenetére

    Esetleg Lenovo a660, úgy láttam annak ugrott meg a 105-110$-os ára 120-130$-ra... :D

    (#10950) gghrtz
    Szerintem ezt sosem tudjuk meg... bár akkor mi értelme lenne az iskolalátogatásinak!? O.o

    (#10955) llax
    Yep ismerjük... benne van az összefoglalóban...
    Sőt van app mobilra - tabletre... Androidra is! :) (TrackChecker)

    (#10966) mailroy
    Számolj +30%-al aztán vagy lesz, vagy nem!
    Ha lesz ez van... ha "megúszod" örülsz!
    (#10967) cekkk - jól leírta + 27% áfa + 2,5% vám + pár ezer forintos vámkezelési költség

    (#10968) Lovi24
    Geek az korrektebb a legtöbb bolttal szemben... az a 3-7 days általában olyan "processing" - "feldolgozási idő", az már más kérdés, hogy úgymond bekell még szerezniük vagy valóban "raktáron van" nekik... ezt sosem tudjuk meg! Mindegyik bolt kamuzik szinte, hogy van raktáron, csak valamelyik jobban (tmall), valamelyik kevésbé (geek)

    (#10973) Freezee
    (#10981) Freezee
    Ne PM-ezzen, írja ide... mást is érdekelne! Azért írunk itt nyilvánosan egymásnak, hogy megosszuk a tapasztalatainkat...

    (#10989) cekkk
    Először úgyis megpróbálják kézbesíteni... utána meg a postán tudod átvenni / intézni

    (#10991) gghrtz
    Netbank & nyomtató!? :D

    (#10993) kmisi99
    Ajánlott levélbe kapsz értesítőt, onnan...

    (#10994) gerejoe
    Abszolút normális az 1-1,5 hét is... megvárják, míg egy "konténer" teli lesz... ha az utolsó vagy, akkor szerencsés vagy és hamarabb... ha nem, akkor te vagy az első és több napig várják a többi csomagot mellé

    za csongi (#11003)
    Nekem ott csak az SG-s csomag működött, CN-es nem!

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák