Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PociAti

    senior tag

    válasz generatoros #20271 üzenetére

    Tehát tömör.
    Nem homogén az anyag, hanem vannak benne légcellák, de attól még tömör.
    A vízválasztó elég egyértelműen definiálható: felfújandó, azaz van rajta szelep? (Pneumatikus.)

    És ha már vízválasztó, meddig tart a pálcika kategória, és mi az ami már nem az?
    Nekem úgy tűnik, mindenki elég rugalmasan kezeli ezt a határt. Így azt is, hogy akkor mi ennek a kategóriának a legjobbja.

  • DGery

    aktív tag

    válasz generatoros #20271 üzenetére

    A rugózást elfogadom, hogy állítható, mint írtam is nem saját a roller, és mivel többen használjuk, nem akartam állítgatni.
    A gumi viszont akárhogy vesszük nem fújható, és még ha légcellás is aminek a full tömörnél picit nagyobb az elnyelése még mindég jóval keményebb egy felfújhatónál, még ha az tényleg fel is van fújva és nem laposan jár vele az ember.
    És mint meg is írtam, nem tudtam, hogy állítható, így simán benne van, hogy az ember a saját testtömegéhez hangolja. Viszonyítási alapom itt is a Mi3 volt, ugyan ott közlekedtem vele, stb, de összességében nem éreztem a fentiek miatt fenenagy különbséget nem éreztem... És nem mondanám, hogy baromi magasak lettek volna az elvárásaim, de nem vártam, hogy ennyire durván szétrázza a lábaim. Ennyi

    A teljesítményére pedig nem volt rossz szavam, de az a 700W valójában 500W, 700-at csak csúcsban tud. Ilyen elven a Mi3 is 600W-os és nem 300...

    by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

Új hozzászólás Aktív témák