Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    hát srácok ez valami durva király:D ruhában kb 100 kiló vagyok, de ez megy mint a veszedelem. kipróbáltam, elmentem melóhelyileg meg vissza, odafele van 2 komolyabb emelkedő (azon a biciklisek is kidöglenek), csont nélkül vette, még a legkeményebb részen is felmászott 7-8 km/h-val. hazafele meg ugyanez ugye lejtő, ettől féltem, de a motorfékkel jól kordában lehet tartani.

    nálam sík terepen 25-26 km/h a maximum, igaz, itt 10°C van. toltam neki végig, fékezgettem is, tényleg tölt visszafelé, összesen olyan 13-14 km között mentem, így a végén 33-34V között volt, ez olyan 30% körüli aksi lehet? érezhetően még nem vett vissza a sebességből, csak olyan 2-3 km/h-t,

    két dolog nem tetszik:
    - a fék nem adagolható igazán jól, de megszokható. jó lenne, ha jobban adagolható lenne
    - lengéscsillapító ide vagy oda, a csillapítása szar. mentem földes-kavicsos úton, többféle méretű térkövesen, ráz

    az első villán végképp szar a csillapítás, kb amikor alacsony padkáról lejövök vagy kisebb úthibába belemegyek, olyan, mintha egyáltalán nem lenne elöl rugózása. mondjuk nem is igazán tudom lenyomni a teleszkópot.

Új hozzászólás Aktív témák