Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Lathronos #40562 üzenetére

    Jó sokat írtam de törlöm és csak röviden, mert mások vagyunk: szép és jó az a sok giccs amit felsoroltál / linkeltél a képen, de valós funkciója azoknak a dolgoknak nulla, illetve ha lehet negatív, ugyanis örök paradoxon az erőforrások kiírása ami aztán még többet fogyaszt :DDD
    Kinőttem belőle, munkához/programozáshoz, szórakozáshoz pedig baromira nem kell tudni. Ha kell, akkor htop nem ilyen bohóckodás az asztalon.

    Az enyém egyébként nem gyári gnóm téma, azt hiszem "Arc-Darker" a neve (nem Arch!) de kellett rajta változtatni, hogy jelenlegi kinézetét elnyerje. Van még ikonpakk is, kinek mi az ütős, nekem a kímélős és letisztult flat. Kurzortéma archblue nevű, de ebbe is bele kellett nyúlni mert baromi irritáló volt alapból. A fontok Ubuntu családból vannak, nem sok más van amit elvisel a szemem.

    Szóval összegezve nem szeretnék senkit sem megsérteni, de nálam csak az lehet szép aminek van valós funkcionalitása is számomra. :R

    RaZroX ezzel egyetértek, majd tervezek valami szépet, talán saját dslr raw fotót, de amíg nincs ez nem bántja a szemem :B

    spammer na ez tetszik :B bspwm?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák