Új hozzászólás Aktív témák

  • szemtelen

    tag

    válasz Sokimm #11072 üzenetére

    Kicsit többet olvasva, informálódva letettem arról, hogy élesben toljam az e-maileket, hisz arra tényleg egy tablet kell, persze bíztam abban, hogy létezik egy egy e-book reader ami ezt tudja, de be kell látnom nem erre találták ki.
    A Kindle bűvöletében éltem, eddig nem ismertem a Nookot, de egyre jobban érdekel, olvasásra fogom használni, sokat fogok rajt olvasni, és fontos, hogy ne kelljen nagy külső fényforrás bele.

    Rengeteg irodalmam van az évek alatt gyűjtögettem, halmoztam, de mindenféle formátumban jöttek össze, így össze vetve a pro és kontra dolgokat ismét agyalok.

    A Kindle sokat halottam róla, csak jót, és (sajnos angolul nem nagyon akarok olvasni) de ott van a könyvesbolt és van hozzá e-mailes konvertálás.

    A nook számomra homály, amit tudok, hogy jó az e-ink technológiája, és sokkal jobban személyre szabható, viszont kevesebb a háttér támogatás, kb. csináld magad.

    Szerintem így már tényleg egyenértékű mindkét márka képviselője papíron, ami nehezíti a döntésemet.

    Egyébként köszi a lehetőséget, rendes tőled!

    FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

Új hozzászólás Aktív témák