Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wardemi

    senior tag

    válasz szemtelen #11082 üzenetére

    Amazon VS Nook

    Ma jobban utána néztem a dolgoknak főként a nook részéről. Ami nekem eddig lejött, hogy a nook más tesztekben elvileg valamelyest rosszabb a kijelzője mint az amazoné. Az hogy világít meg milyen tárhely stb az fölös megemlíteni mind a kettő egy árban van és kb ugyan azt is tudja. A nook-ot szerintem csak is rootolva érdemes használni mert akkor az android miatt eléggé kiszélesedik a felhasználhatósága az eszköznek (offline map, pdf olvasok stb.). Hátránya lehet, hogy Sokimm kolléga levelezése után kiderült, hogy az eszköz élettartalma inkább pár napba mérhető mint hetekben. Másik amit fel lehet róni, hogy gariztatás nincs vagy csak drágáért magyar boltból.

    Ergo: aki csak vagy szinte csak olvasni akar az jobban jár egy sima amazonnal ott a sok szolgáltatása is konvertálás stb. Illetve egy hozzá nem értő embernek is inkább ez ajánlott nem kell rajta mókolni.

    Aki viszont nagyon sok pdfel dolgozik és nem akarja szerkeszgetni stb. illetve egy több funkciót akar belecsempészni az eszközbe annak lehet jobban jönne egy Nook rootolva. A garit élettartalmat desinget gombokat stb pedig mindenkinek magának kell belőnie :).

    p.s.

    Ha valamit benéztem várom a kijavítást is. Másik ha valakinek van alternatívája olyan e-ink eszközre ami droid alapon fut és hozzá lehet nyúlni azt is :).

    iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

Új hozzászólás Aktív témák