Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati.Inc

    tag

    Ma reggel megjott a Sicily az Essenza-Nobile-rol.Rendeltem meg egy Fico di Amalfi mintat,mert mar kivancsi voltam regota,hogy milyen lehet es kaptam 3 masik mintat is melle :)
    Szoval a bolttal teljesen meg vagyok elegedve,ez volt az elso rendelesem innen.

    Mancera Sicily: Teljesen vakon rendeltem csak az illatjegyek alapjan,de nem csalodtam benne.Nagyon eros citrusos a kezdes.Nekem narancs ugrik be,de mandarint es grapefruitot irnak mashol ami teljesen valos.A viragos vonal is ott van,ami az ido mulasaval eloterbe kerul,ez talan kicsit femininne teszi,de szerencsere nekem a boven vallalhato kategoria.Abszolut nyero nyari illat,mar most imadom :DD Mellesleg baromira tetszik ahogy a Mancera csomagolja a parfumjeit azzal a kis szutyovel :C

    Aqua di Parma Fico di Amalfi: Nem rossz illat nyarra,de semmi extra.Nekem annyira nem jott be,mint ahany reviewban dicsertek.

    Serge Lutens Un Bois Vanille: Nem volt meg szerencsem ST parfumhoz eddig,ez az elso es azt kell mondjam egesz kellemes.Nyarra nem fujnam magamra mert eleg edes vanilias,karamellas illat,de telen vagy osszel siman.

    Diptyque Tam Dao: Nem is tudom,hogy errol mit irhatnek...Nagyon nem az en vilagom ez a keleties,tomeny illat.A gyomrom forog tole :D

    A Gypsy Water-rol pedig nem irok mert azt szerintem mindenki ismeri,nekem is volt mar ezelott mintam belole

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák