Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Én ma is egyedül mentem, és szerencsére egy lélekkel sem találkoztam. ;] A legvégén jött egy traktoros, de ő is csak intett, nem kellett emberrel kommunikálnom, na nekem erről szól a peca.
    Meg ezekről a csodás domikról. :B

    Egy 300 méteres szakasz volt ma terítéken, egy nagyobb és két kisebb surranóval tarkítva. A nagyobb alatt volt egy követésem, de végül minden halamat felvízről fogtam. Volt ami a nádas elé pöccintett csalit lopta le, volt ami az első törésen állt, más kő mögött, de fogtam a meder kellős közepéről is. De érdekes, hiába mozogtak fent (volt csobogás, de lehet csak a kisebbek), mind lentről jött, alsó rétegekből. A bandanagy is, aki a kifejezetten mélyen (jó... volt vagy méter a víz :DD ) vezetett wobbit verte le.

    Az eddigi legnagyobbat domim a Zagyvából. (Persze sikerült a legrosszabb perspektívában lekapnom, így nem igazán látszik a mérete, de őt már rendesen fárasztani kellet.)
    Újfent jót szórakoztam, az apadó, tisztuló víz ellenére egészen jól csipegettek.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák