Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz jackal79 #80099 üzenetére

    Nekem van sportexem de régi szériásak, 2 db. Jó botok , de az újakra azt mondják már nem ugyanaz a minőség. Mondjuk ezt szinte mindenre mondják, én nem próbáltam az új szériákból így nincs saját tapasztalatom. De szinte minden cuccra azt hallani a régi széria jobb, ez mindig igaz e, vagy csak elfogultság a fene tudja.

    Shimanoban ami a kezemben volt a legjobbnak ár/értékben a beast master első széria. Arra is azt mondják az újak már nem olyanok (nem próbáltam ezt sem) De az a széria az olyan, hogy jobb pergetőbot vsz felesleges. Biztos van ami könnyebb, meg sokkal jobb karbonból van mert eltelt 20 év mióta az kijött , de az bot olyan gyors abból a régi karbonból, hogy nem kell jobb semmire vsz, gumihalazni főleg . Volt a kezemben azóta sokkal drágább pergetőbot is (igaz ezek a csonkok 2 méteres hosszban, nem értem ilyennel hogyan lehet pergetni :) dobtam néhányat aztán vissza is adtam, hogy köszönöm a próbát maradok a régi shiminél. :) Persze ugyanolyan hosszban lenne lehet más volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák