Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Kimentünk délután peccantani a Rábcára. Igazából nem is hoztam képet, élménybeszámolót sem tudok írni.....Csontival, bólóval folyamatos fogás, apró bodorka, keszegek, mini kárász, géb...És kis sügerek! Lesz utánpótlás. Olyan 10 cm körüliek, de folyamatosan.....Egy method feedert tettem még be melléje, darabosabb halra pályázva....Methoddal egy kilós kárász jött, bólóval az apraja..de folyamatosan. Készítettem a telefonommal egy fotót, aztán feltettem az Ignis tetejére, hogy biztos fotózok még...
    Jött a szürkület, pakoltam, alaposan körülnéztem, mindent eltettem...Indulás. Jó öregurasan vezettem, ahogy egy Ignist illik....Itthon pakolok ki, az ajtó oldalzsebébe benne a buksza iratokkal..De hol a halló-készülékem..? Melléje tettem. Be is villant egyszerre, hogy az autó tetejére tettem a vízparton.....Nem egy Iphone, egy Samsung A52S 5G, egy hónapja kaptam szülinapomra. Nem akkora érték, át is villant az agyamon hogy 17km-en esélytelen megtalálni, kár keresni.....Az előfizetéses SIM jobban izgatott. Aztán fölnézek az autó tetejére..Ott a telefon.......17 km hanyi utakon........Nem esett le.....Hogy csináltam...? :C

Új hozzászólás Aktív témák