Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Zoli bácsi #67786 üzenetére

    Erre mindig figyelek de vadi új botról beszélünk. Olyan mintha a zsinor nem csúszna a gyűrűn ha vizes kitudja majd ránézek lehet valami szennyeződés rátapadt vagy a nádhoz érve a nádcukor a zsinorra kerülve ment a botra is. Beszarás miket nem tapasztalok. Legutóbb fárasztok véletlen belehúztam a botot a kilogo nád tetejébe a zsinor belekapott néztem mi az istentől érdes a zsinor egy szakasza megnyaltam és édes volt majd lejött róla és nem a zsinor volt sérült.

    Más: 4,2m es hosszban van ajánlott márka? Nyilván nem a 100k-s Nzone Z re gondolok az kicsit húzós lenne valami olcsóbb érdekelne aminek nem gond a 6000 es orsó és a doboelőke csomoja. Árat nem írok mert majd mazsolázok. Elsősorban exakt vélemény érdekelne az ajánlott termékekről pl valaki használja stb.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák